Do zdarzenia doszło dziś, 30 bm., ok. godz. 10, na skrzyżowaniu ulic Przemysłowej z Chrobrego w Jarosławiu.
Kierujący mercedesem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu autobusem szkolnym. Doszło do zderzenia, a także uszkodzenia ogrodzenia, elewacji budynku i zerwania linii energetycznej.
W autobusie znajdował się tylko kierowca, który nie ucierpiał w zdarzeniu. Do szpitala trafili natomiast kierujący mercedesem 21-letni mieszkaniec gminy Roźwienica i 23-letnia pasażerka z gminy Pawłosiów.
Kierujący byli trzeźwi. Policja ustala okoliczności wypadku.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ciekawe kiedy zostanie wybudowany chodnik prowadzący od tego (ostatnio remontowanego) skrzyżowania wzdłuż ulicy Przemysłowej w kierunku Urzędu skarbowego? Póki co ludzie muszą chodzić jezdnią na tym odcinku a ruch tam spory. Rozstrzygnięty rok temu przetarg miał obejmować także remont tego odcinka Przemysłowej łącznie z budową chodnika.
Pieniądze przepili :-) a lidzie jak zwierzyna po drodze chodza...
Kto teraz chodzi pieszo?Chyba, że dla przyjemności, ale wtedy można trasę z chodnikiem.
Czereśnie nie patrzą na znaki i wymuszają pierwszeństwo.
Ciekawe kiedy zostanie wybudowany chodnik prowadzący od tego (ostatnio remontowanego) skrzyżowania wzdłuż ulicy Przemysłowej w kierunku Urzędu skarbowego? Póki co ludzie muszą chodzić jezdnią na tym odcinku a ruch tam spory. Rozstrzygnięty rok temu przetarg miał obejmować także remont tego odcinka Przemysłowej łącznie z budową chodnika.
Pieniądze przepili :-) a lidzie jak zwierzyna po drodze chodza...
Kto teraz chodzi pieszo?Chyba, że dla przyjemności, ale wtedy można trasę z chodnikiem.