Reklama

Zderzenie autobusu z osobówką

Do zdarzenia doszło dziś, 30 bm., ok. godz. 10, na skrzyżowaniu ulic Przemysłowej z Chrobrego w Jarosławiu.

Kierujący mercedesem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu autobusem szkolnym. Doszło do zderzenia, a także uszkodzenia ogrodzenia, elewacji budynku i zerwania linii energetycznej.

W autobusie znajdował się tylko kierowca, który nie ucierpiał w zdarzeniu. Do szpitala trafili natomiast kierujący mercedesem 21-letni mieszkaniec gminy Roźwienica i 23-letnia pasażerka z gminy Pawłosiów. 

Kierujący byli trzeźwi. Policja ustala okoliczności wypadku.


fot.KPP Jarosław
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Marek - niezalogowany 2017-01-31 13:05:04

    Ciekawe kiedy zostanie wybudowany chodnik prowadzący od tego (ostatnio remontowanego)  skrzyżowania  wzdłuż ulicy Przemysłowej w kierunku Urzędu skarbowego? Póki co ludzie muszą chodzić jezdnią na tym odcinku a ruch tam spory. Rozstrzygnięty rok temu przetarg miał obejmować także remont tego odcinka Przemysłowej łącznie z budową chodnika.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    BMW - niezalogowany 2017-02-01 09:55:04

    Pieniądze przepili :-)  a lidzie jak zwierzyna po drodze chodza...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    zz - niezalogowany 2017-02-03 19:05:07

    Kto teraz chodzi pieszo?Chyba, że dla przyjemności, ale wtedy można  trasę z chodnikiem.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama