Śliska nawierzchnia, mgły, opady deszczu i miejscowe opady śniegu sprawiają, że na drogach jest niebezpiecznie.
Dzisiaj rano, pomiędzy godz. 7 a 8 na tym samym odcinku drogi wojewódzkiej w Humniskach doszło do 3 zdarzeń drogowych.
Dwa pojazdy zakończyły jazdę w przydrożnym rowie. Kierująca fiatem pandą oraz kierująca oplem astra i jej 6-letnia pasażerka mogą mówić o szczęściu, ponieważ nie doznały żadnych obrażeń.
Kierujący volvo v 50 miał mniej szczęścia – niespełna godzinę później czołowo zderzył się z ciężarowym manem, po tym jak stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Samochody zatrzymały się na drzewie.
Mieszkaniec Brzozowa odniósł niegroźne obrażenia. Kierujący byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze