Do kolizji doszło 4 bm., ok. godz. 11, na ul. Słowackiego w Przemyślu.
– Interweniujący policjanci wstępnie ustalili, że kierująca volkswagenem 28-letnia przemyślanka najechała na tył fiata uno, którym kierował 54-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Mężczyzna podróżował z 51-letnią pasażerką. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przewiezieni do szpitala – relacjonuje sierż. sztab. Marta Fac z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.
Kierujący byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Szanowne Zycie Podkarpackie chyba już serio nie ma o czym pisać...
Daleko do tego szpitala to nie mieli przynajmniej xD
a po o tam były dwie straże pożarne :)