Reklama

Zderzenie dwóch pojazdów na Słowackiego

Do kolizji doszło 4 bm., ok. godz. 11, na ul. Słowackiego w Przemyślu.

– Interweniujący policjanci wstępnie ustalili, że kierująca volkswagenem 28-letnia przemyślanka najechała na tył fiata uno, którym kierował 54-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Mężczyzna podróżował z 51-letnią pasażerką. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przewiezieni do szpitala – relacjonuje sierż. sztab. Marta Fac z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.  

Kierujący byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. 


fot.KMP Przemyśl
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    xxx - niezalogowany 2017-04-05 12:42:34

    Szanowne Zycie Podkarpackie chyba już serio nie ma o czym pisać... 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    śmieszek - niezalogowany 2017-04-05 13:18:13

    Daleko do tego szpitala to nie mieli przynajmniej xD

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2017-04-05 15:46:56

    a po o tam były dwie straże pożarne :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości