Reklama

Zderzenie dwóch samochodów. Cztery osoby w szpitalu

Do wypadku doszło 29 bm. na skrzyżowaniu dróg w Harklowej.

29 bm. po południu kierujący oplem astrą, który wyjeżdżał z drogi podporządkowanej prowadzącej do Kunowej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy bmw jadącemu od Skołyszyna. Doszło do zderzenia czołowo-bocznego, w wyniku którego opel został zepchnięty z jezdni i wpadł do przydrożnego rowu.    W wypadku ranne zostały cztery osoby. Kierowca i pasażerka bmw, którzy odnieśli niegroźne obrażenia, po udzielonej pomocy medycznej opuścili szpital. Mniej szczęścia mieli kierowca opla i jego pasażer. Urazy były na tyle poważne, że pozostali w szpitalu na hospitalizacji. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Funkcjonariusze policji wyjaśnią okoliczności wypadku.  
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama