Do zdarzenia doszło wczoraj, 28 bm., około godz. 13.30 w Komborni.
51-letni Węgier na łuku ośnieżonej drogi stracił panowanie nad ciężarową scanią z naczepą, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka ciągnikiem siodłowym scania. Kierował nim 32-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego.
51-latek został zakleszczony w tirze. Poszkodowany po uwolnieniu trafił do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.
Krajowa "19" na tym odcinku była całkowicie zablokowana przez niemal 5 godzin. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze