Reklama

Zderzenie dwóch tirów na krajowej "19"

Do zdarzenia doszło wczoraj, 28 bm., około godz. 13.30 w Komborni.

51-letni Węgier na łuku ośnieżonej drogi stracił panowanie nad ciężarową scanią z naczepą, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka ciągnikiem siodłowym scania. Kierował nim 32-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego.

51-latek został zakleszczony w tirze. Poszkodowany po uwolnieniu trafił do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.

Krajowa "19" na tym odcinku była całkowicie zablokowana przez niemal 5 godzin. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.


fot.KMP Krosno
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama