Reklama

Zderzenie dwóch volkswagenów. Jeden z kierowców w szpitalu

Do kolizji doszło dzisiaj, 10 marca, około godz. 7, w Hurku. Kierujący osobowym volkswagenem passatem nie zachował ostrożności i uderzył w jadącego przed nim golfa.

Funkcjonariusze policji wstępnie ustalili, że 22-letni obywatel Ukrainy, który kierował volkswagenem passatem, nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim volkswagena golfa i uderzył w niego. Potrącowy golf przebił barierkę ochronną i wjechał do rowu, w wyniku czego jego kierowca, 55-letni mężczyzna, został przewieziony do szpitala.

Policjanci zorganizowali w miejscu kolizji ruch wahadłowy, teraz już nie ma utrudnień.  Kierowcy byli trzeźwi.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama