Reklama

Zderzenie fiata z seatem. 3 osoby w szpitalu

19-letni kierujący fiatem na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z seatem.

Do zdarzenia doszło rano na ulicy Krośnieńskiej w Świerzowej Polskiej.

Do szpitala trafili kierowcy obu pojazdów oraz pasażerka seata. Obrażenia, jakich doznali, na szczęście nie zagrażają ich życiu.

Kierujący byli trzeźwi. Policjanci KMP Krosno pracują nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności zdarzenia.


fot.KMP Krosno
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości