Do zdarzenia doszło 23 bm., około godz. 15.30, w Starej Wsi.
Podczas gdy kierowca karetki pogotowia, która jest pojazdem uprzywilejowanym, wyprzedzał kolumnę samochodów, doszło do zderzenia z fordem focusem, który skręcał w lewo.
Oba pojazdy znalazły się w przydrożnym rowie. Ucierpieli: 28-letni kierowca forda i 93-letnia pacjentka przewożona w karetce. Oboje trafili do szpitala.
DW 886 z Brzozowa do Rzeszowa przez ok. 3 godz. była częściowo zablokowana. Ruch odbywał się wahadłowo.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ewidentna wina kierowcy karetki.. Co poradzić, że często za kółkami pojazdów uprzywilejowanych siadają ludzie, którzy jak usłyszą gongi w swojej karetce to dostają małpiego rozumu i myślą że są sami w całym mieście. A takie coś rzutuje na całą branże medyczna.
Ewidentna wina kierowcy karetki.. Co poradzić, że często za kółkami pojazdów uprzywilejowanych siadają ludzie, którzy jak usłyszą gongi w swojej karetce to dostają małpiego rozumu i myślą że są sami w całym mieście. A takie coś rzutuje na całą branże medyczna.