Reklama

Zderzenie pojazdów na pl. Konstytucji [WIDEO]

Do zderzenia forda z oplem doszło 23 bm. w nocy, ok godz. 23.10, na placu Konstytucji w Przemyślu. Moment kolizji nagrał kamerką samochodową przejeżdżający kierowca. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

– Kierowca forda nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi poruszającemu się od strony 3 Maja. Fordem jechało dwóch mężczyzn, drugim pojazdem, oplem, poruszały się dwie dziewczyny – opowiada świadek zdarzenia.


fot.Przemysław Wąs


fot.Przemysław Wąs
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    P-śl - niezalogowany 2016-12-25 19:02:38

    Kierujący fordem miał rozum? Czy w domu zostawił ? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    zenek,. - niezalogowany 2016-12-25 19:53:35

    Kierujący fordem , zapewne jechał po rozmowie z żoną która w domu tryskała dobrodusznością i się zamyślił. A może jego kolega siedzący obok miał podobną sytuację i rozważali jak uspokoić atmosferę w domu....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    jajajaja - niezalogowany 2016-12-25 21:24:26

    trochę to dziwne? ciekawe z ilu ćwiartek ford był spawany, bo opel chyba w oryginale.........

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama