Do wypadku doszło 10 bm., w Wyżnem na DK 19, relacji Rzeszów – Barwinek.
Policjanci wstępnie ustalili, że 25-letni kierujący seatem cordobą prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas drogi i zderzył się z prawidłowo jadącą ciężarową scanią.
Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierowca seata za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze