W zdarzenia doszło dziś, 2 bm., ok. godziny 6.25 na al. Jana Pawła II.

28-letni kierujący ciężarowym mercedesem z naczepą podczas zmiany pasa ruchu doprowadził do groźnie wyglądającej kolizji – zderzył się z renault modus.
Osobówka wpadła w poślizg i uderzyła w latarnię.
48-letnią kierującą renault przetransportowano do szpitala. Na szczęście obrażenia nie zagrażają jej życiu. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Kierowca ciężarówki dostał mandat.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze