Kolejne bestialstwo wobec zwierzą! 36-latkowi z Jarosławia grozi kara 3 lat pozbawienia wolności.
Jarosławianie powiadomili straż miejską, że jeden z ich sąsiadów, 36-latek, rażąco zaniedbuje psa. Informowali, że zwierzak jest wystraszony, wychudzony i nie dostaje pożywienia, je tylko to, co podrzucą mu sąsiedzi.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze