Reklama

Zginęło dwóch mężczyzn przygniecionych przez ciągniki

Do tragicznych wypadków doszło podczas prac polowych. Nie żyją dwaj mężczyźni – 36- i 87-letni.

1 sierpnia po południu w Szczytnej w gminie Pawłosiów 36-letni mężczyzna transportował zboże ciągnikiem rolniczym z dwoma przyczepami. Gdy zjeżdżał po zboczu pola uprawnego, po wykoszonym zbożu, nagle ciągnik się przewrócił na bok i przygniótł kierującego. W wyniku odniesionych obrażen mężczyzna zmarł.

***

2 sierpnia,  około godziny 15, na jednej z dróg dojazdowych w gminie Jawornik Polski zginął 87-letni traktorzysta, ponieważ ciągnik w czasie jazdy się przewrócił i przygniótł mężczyznę.


fot.KPP Przeworsk
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Mariusz - niezalogowany 2018-03-25 08:06:29

    Rodzinę, lub osoby znające poszkodowanych, proszę o kontakt. Pomogę uzyskać wysokie odszkodowanie i zadośćuczynienie z towarzystwa ubezpieczeniowego.email  bezplatna-pomoc-prawna@poczta.pl

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama