UKS „Gladiator” Przemyśl oraz Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji są organizatorami wyjątkowego przedsięwzięcia: cyklu międzyosiedlowych, multimedialnych zawodów kolarskich pod nazwą „Tour de Przemyśl”. Aby w nich wystartować, trzeba się spieszyć. Zgłoszenia przyjmowane są tylko do jutra, 30 czerwca br.
Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2023 rok (w kategorii III). – Zapraszamy do udziału wszystkie przemyskie osiedla. Projekt ma na celu aktywizację ruchową jak największej liczby mieszkańców miasta, dorosłych i dzieci – powiedział szef UKS „Gladiator” Tomasz Bandrowicz.
Do wielkiego finału organizatorzy zaproszą cztery osiedla, na których zanotowana zostanie największa ilość uczestników podczas sesji treningowej (łącznie dorośli i dzieci).
Zgłoszenia można wysyłać na adresy mailowe: uksgladiatorprzemysl@gmail.com lub sekretariat@posir.pl. Szczegółowe informacje i regulamin: Regulamin-Tour-de-Przemysl.
Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze