Fotograficzne owoce zimowych spacerów po Waszych miejscowościach – Przemyśl, Jawornik, Tarnawka... Śnieżnie, słonecznie i urokliwie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zima piękna szkoda tylko , że ludzi nie stać na ogrzewanie .
Zima piękna szkoda tylko , że większość ludzi nie stać na ogrzewanie .
Dokleić marchewkę, dwa węgle i wypisz wymaluj, nasz rezolutny prezydent miasta!
Zima piękna szkoda tylko , że ludzi nie stać na ogrzewanie .
Zima piękna szkoda tylko , że większość ludzi nie stać na ogrzewanie .
Dokleić marchewkę, dwa węgle i wypisz wymaluj, nasz rezolutny prezydent miasta!