Do zdarzenia doszło 2 kwietnia wieczorem w Walawie.
Wieczorem 2 kwietnia jadący fiatem uno mieszkaniec powiatu przemyskiego zjechał na przeciwległy pas drogi i potrącił idącą poboczem pieszą. 54-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego doznała obrażeń, zabrano ją do szpitala. Oboje uczestnicy wypadku byli trzeźwi.
Funkcjonariusze z Żurawicy prowadzą postępowanie mające na celu ustalenie okoliczności wypadku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.a kobieta nie miała oczywiście kamizelki odblaskowej "gdzie w życie wszedł przepis na noszenie odblasków "
zjechał na przeciwległy pas drogi wiec kamizelka co by pomogła
a kobieta nie miała oczywiście kamizelki odblaskowej "gdzie w życie wszedł przepis na noszenie odblasków "
zjechał na przeciwległy pas drogi wiec kamizelka co by pomogła