Reklama

Zjechał na przeciwległy pas drogi i potrącił idącą poboczem pieszą

Do zdarzenia doszło 2 kwietnia wieczorem w Walawie.

Wieczorem 2 kwietnia jadący fiatem uno mieszkaniec powiatu przemyskiego zjechał na przeciwległy pas drogi i potrącił idącą poboczem pieszą. 54-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego doznała obrażeń, zabrano ją do szpitala. Oboje uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Funkcjonariusze z Żurawicy prowadzą postępowanie mające na celu ustalenie okoliczności wypadku.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    prawnik - niezalogowany 2015-04-03 20:13:01

    a kobieta nie miała oczywiście kamizelki odblaskowej "gdzie w życie wszedł przepis na noszenie odblasków  "

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    dddd - niezalogowany 2015-04-03 21:36:59

    zjechał na przeciwległy pas drogi  wiec kamizelka co by pomogła 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości