40-letni mężczyzna poszedł do sklepu, gdzie wszczął awanturę, kaszlał na klientów i straszył ich, że jest zakażony koronawirusem.
Badanie alkomatem wykazało w organizmie 40-latka ponad 3 promile alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za załamanie zasad kwarantanny będzie odpowiadał przed sądem.
40-letni mieszkaniec Tarnobrzega, mimo przymusowej kwarantanny z uwagi na powrót z zagranicy, wyszedł z mieszkania i poszedł do sklepu spożywczego. Tam zachowywał się agresywnie, zaczepiał klientów, kaszlał na nich i głośno mówił, że jest zakażony koronawirusem.
Badanie alkomatem wykazało 3,23 promila alkoholu w jego organizmie.
Trafił do policyjnego aresztu w celu wytrzeźwienia.
Za ten czyn sąd może mu nałożyć grzywnę w wysokości 5 tys. zł, natomiast inspektor sanitarny za nieprzestrzeganie kwarantanny może nałożyć karę nawet do 30 tys. zł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.pijaki to osoby niestabilne psychiczne takim to tylko wpierd.l i kopa w dupę zero litości bo litość to zbrodnia prosto i konkretnie...
Nie było nikogo kto by mógł mu porządnie zajebac w ten głupi ryj ?
UWAGA !!! WAŻNY KOMUNIKAT !!!Eksperci z PAN wystosowali listę zaleceń na epidemię COVID - 19Nie pij, nie pal, myj ręce, bądź wege.ZOSTANWEGE.PL
CHCESZ WZMOCNIĆ ODPORNOŚĆ W CZASIE KORONAWIRUSA ? NIE JEDZ MIĘSA - GREEN-NEWS.PL
pijaki to osoby niestabilne psychiczne takim to tylko wpierd.l i kopa w dupę zero litości bo litość to zbrodnia prosto i konkretnie...
Nie było nikogo kto by mógł mu porządnie zajebac w ten głupi ryj ?
UWAGA !!! WAŻNY KOMUNIKAT !!!Eksperci z PAN wystosowali listę zaleceń na epidemię COVID - 19Nie pij, nie pal, myj ręce, bądź wege.ZOSTANWEGE.PL