Reklama

Złamał kwarantannę, awanturował się w sklepie

15/04/2020 13:09

40-letni mężczyzna poszedł do sklepu, gdzie wszczął awanturę, kaszlał na klientów i straszył ich, że jest zakażony koronawirusem.

Badanie alkomatem wykazało w organizmie 40-latka ponad 3 promile alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za załamanie zasad kwarantanny będzie odpowiadał przed sądem.

40-letni mieszkaniec Tarnobrzega, mimo przymusowej kwarantanny z uwagi na powrót z zagranicy, wyszedł z mieszkania i poszedł do sklepu spożywczego. Tam zachowywał się agresywnie, zaczepiał klientów, kaszlał na nich i głośno mówił, że jest zakażony koronawirusem.

Badanie alkomatem wykazało 3,23 promila alkoholu w jego organizmie.

Reklama

Trafił do policyjnego aresztu w celu wytrzeźwienia.

Za ten czyn sąd może mu nałożyć grzywnę w wysokości 5 tys. zł, natomiast inspektor sanitarny za nieprzestrzeganie kwarantanny może nałożyć karę nawet do 30 tys. zł.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    y - niezalogowany 2020-04-15 17:02:35

    pijaki to osoby niestabilne psychiczne takim to tylko wpierd.l i kopa w dupę zero litości bo litość to zbrodnia prosto i konkretnie...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Oli - niezalogowany 2020-04-15 17:54:06

    Nie było nikogo kto by mógł mu porządnie zajebac w ten głupi ryj ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Radical News - niezalogowany 2020-04-15 21:23:39

    UWAGA !!! WAŻNY KOMUNIKAT !!!Eksperci z PAN wystosowali listę zaleceń na epidemię COVID - 19Nie pij, nie pal, myj ręce, bądź wege.ZOSTANWEGE.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości