Do zdarzenia doszło w Wigilię, około godz. 15.20, na skrzyżowaniu ulic Podkarpackiej i Wyszyńskiego.

Jadący ul. Wyszyńskiego 48-letni kierujący vw passatem wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i zderzył się z prawidłowo jadącym ul. Podkarpacką subaru.
5 osób trafiło do szpitala: 3 z subaru, w tym 3-letnie dziecko oraz kierujący i pasażerka passata. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze