Reklama

Zlekceważył czerwone światło. 5 rannych

Do zdarzenia doszło w Wigilię, około godz. 15.20, na skrzyżowaniu ulic Podkarpackiej i Wyszyńskiego.


fot.KMP Krosno

Jadący ul. Wyszyńskiego 48-letni kierujący vw passatem wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i zderzył się z prawidłowo jadącym ul. Podkarpacką subaru.  

5 osób trafiło do szpitala: 3 z subaru, w tym 3-letnie dziecko oraz kierujący i pasażerka passata. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 


fot.KMP KrosnoKierujący byli trzeźwi.

Jak podaje KMP Krosno: na miejscu pracował technik kryminalistyki oraz policjanci ruchu drogowego. Zabezpieczone nagranie z kamery monitoringu miejskiego pomoże w ustaleniu szczegółowych przyczyn tego zdarzenia.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama