Reklama

Złodziej wpadł, bo wrócił po zgubiony dowód

Do kradzieży doszło wczoraj, 11 bm., po godz. 20 w Żurawicy. 19-latek dziś usłyszy zarzuty.

Gdy 19-latek kradł z zaparkowanego na prywatnym terenie opala tigry pendriva i 510 złotych, zauważył go właściciel samochodu i ruszył w pościg. 19-latek zbiegł, ale w ferworze ucieczki zgubił własny dowód osobisty.

22-letni pokrzywdzony, mieszkaniec Orłów, schował dowód i wrócił do domu. Po pewnym czasie, ku jego zdziwieniu, złodziejaszek zapukał do drzwi jego domu i zażądał oddania zgubionego dokumentu.

Pokrzywdzony długo się nie zastanawiał, ujął sprawcę i przekazał go w ręce policji. 19-latek trafił do aresztu, dziś usłyszy zarzuty. Okazało się, że jest on dobrze znany policji, ma na swoim koncie wiele innych drobnych kradzieży na terenie powiatu przemyskiego i Przemyśla. Sprawa ma charakter rozwojowy. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2016-10-12 16:03:02

    Wyborca PISoBOLSZEWI ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    wujekstaszek - niezalogowany 2016-10-12 18:59:15

    Twojej matki, kowboju :-).

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości