Do zdarzenia doszło dzisiaj, 6 bm., koło godz. 8 rano, w hipermarkecie mieszczącym się przy ul. 29 Listopada w Przemyślu.
31-letnia przemyślanka w jednym z przemyskich sklepów wybrała dla siebie 3 kosmetyki z wyższej półki cenowej, osłoniła je gazetką firmową marketu i mijając linię kas, nie zapłaciła.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ja to bylo wczoraj kolo 17 gościu...Poza tym jeśli nawet to lidl jest od 8 a nie od przed 8
To bylo dziś, wiem, bo widziałem, gościu
Kradzież rozbojnicza... brak slow 10 lat ... a jak człowiek faktycznie dopuści się jakiejś zbrodni czy czegoś gorszego to dostanie wyrok w zawieszeniu albo jakieś śmieszne 5 lat ...polskie prawo...
A co to było według Ciebie-Ktoś? zabawa w piaskownicy?Dla mnie bez różnicy czy to bank,bazar czy sklep. Kradzież, rozbuj, wyrok!
Po groma trzy straże pożarne??? muszą na siłę robić wyjazdy żeby kilka wyjazdów na rok więcej wyszło :/
często straż wyjeżdża niepotrzebnie
Tak, to było dzisiaj. Robiłam zakupy.
ja tam byłam i to było dzisiaj po godz 8, zresztą nie tylko kasjerka i ochroniarz ucierpieli w wyniku rozpylenia gazu pieprzowego
Zazwyczaj niepotrzebne wyjazdy straży biorą się z winy zgłaszających.. Źle opisza sytuacje, wyolbrzymia sytuacje lub po prostu nie podadzą wszystkich sytuacji dyzurnemu.
jak już to nie 3 a 4 straże, 2 karetki i policja
Ciekawi mnie po co tam było tyle aut straży . im się aż tak nudzi że po kilka aut jedzie do takiej pierdółki. Dziwne że LPR nie przyleciało.
wydarzenie na miarę przemyśla i gazety brukowej
MORAŁ - "A był to niewykwalifikowany ochroniarz z grupą co nie dał sobie rady z młodą -
Bo takie są procedury! Zdarzenie w budynku użytkowym. Strażacy do tak sobie nie jeżdżą dla zabawy.
Ja to bylo wczoraj kolo 17 gościu...Poza tym jeśli nawet to lidl jest od 8 a nie od przed 8
To bylo dziś, wiem, bo widziałem, gościu
Kradzież rozbojnicza... brak slow 10 lat ... a jak człowiek faktycznie dopuści się jakiejś zbrodni czy czegoś gorszego to dostanie wyrok w zawieszeniu albo jakieś śmieszne 5 lat ...polskie prawo...