Utrudnienia na jednej z wylotówek z Radymna trwały dość długo. Najpierw ruch ograniczały roboty związane z budową kanalizacji. Potem były problemy z przywróceniem ulicy do stanu pierwotnego. Wreszcie na koniec poprawiono nawierzchnię. Niestety jakość tego ostatniego etapu prac budzi zastrzeżenia.
Ul. Złota Góra w Radymnie stanowi jedną z dróg wylotowych. Prowadzi do Świętego, Sośnicy czy dalej, np. do Nizin. Użytkowana w ostatnich latach coraz intensywniej od dawna prosiła się o remont. A ten wbrew pozorom do łatwych nie należy, bo w ciągu drogi pojawia się kilka felerów konstrukcyjnych uprzykrzających życie mieszkańcom i utrudniających ruch. Jednym z nich są studzienki kanalizacyjne i burzowe. W zasadzie właśnie odprowadzanie wody szwankuje tu najbardziej.[paywall] Przez lata na Złotej Górze funkcjonował znak ostrzegający o zaniżonych studzienkach kanalizacyjnych. W tym okresie po ulicy jeździło się albo slalomem, albo jak po drodze o dwa razy niższym standardzie. Problemem na Złotej Górze była także stojąca woda. Najgorzej sytuacja przedstawiała się w granicznym odcinku drogi w okolicach betoniarni. Tam w zasadzie od kilkunastu lat większy deszcz oznaczał zajmujące znaczną część jezdni kałuże i konieczność poruszania się w fontannach wznoszonej przez koła wody. Trochę lepiej było w obrębie zabudowy mieszkaniowej, ale także tu woda stała i niejednemu mieszkańcowi miasta przejeżdżający w czasie deszczu samochód zmoczył nie tyle nogawki, co nierzadko fryzurę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Bez zamiatania po dywan. W Powiatowym Zarządzie Dróg poinformowano nas jak sprawa wygląda na dziś: 1) Inwestor, czyli Powiat Jarosławski nie odebrał jeszcze od wykonawcy ul. Złotej. 2) I nie odbierze, dopóki wszelkie usterki nie zostaną zlikwidowane 3) Wykonawca ma wprowadzić "program naprawczy", żeby droga została odpowiednio zrobiona.
Typowy remont januszowy , wedługo najlepszych polskich tradycji .
Bez zamiatania po dywan. W Powiatowym Zarządzie Dróg poinformowano nas jak sprawa wygląda na dziś: 1) Inwestor, czyli Powiat Jarosławski nie odebrał jeszcze od wykonawcy ul. Złotej. 2) I nie odbierze, dopóki wszelkie usterki nie zostaną zlikwidowane 3) Wykonawca ma wprowadzić "program naprawczy", żeby droga została odpowiednio zrobiona.
Typowy remont januszowy , wedługo najlepszych polskich tradycji .