Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w Polsce mamy dziś 825 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Zmarło 15 osób zakażonych, w tym mieszkaniec Przemyśla. Większość miała choroby współistniejące.
Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny dr Adam Sidor uściśla, że dziś, 14 sierpnia, zmarł pacjent w Centrum Medycznym szpital w Łańcucie, 78-letni mieszkaniec Przemyśla.
Ponadto
Kolejne 29 osób, które wyzdrowiały to:
Nowych 39 potwierdzonych przypadków to:
4 osoby miasto Tarnobrzeg (dwóch mężczyzn i dwie kobiety)

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Po wyborczy sukces luzu teraz daje wyniki a po wakacyjny może być jeszcze gorszy
Akurat w trakcie wyborów ludzie zachowywali się odpowiedzialnie. Maseczki, odkażanie rak, odstępy....szkoda, że o tym wszystkim zapomnieli po wyborach.
Dokładnie tak. A wirus jak był, tak i jest. I może być jeszcze gorzej. Więc wszelkimi sposobami trzeba się chronić. Takie https://retio.pl/urzadzenia-do-dezynfekcji?utm_source=szeptanka&utm_medium=forum&utm_campaign=Szeptanka13082020 urządzenia uważam, że powinny być wszędzie - w urzędach, autobusach, na przystankach, w sklepach. Do tego maseczki. A w sklepach spożywczych dodatkowo rękawiczki.
Nie rozumiem tych, którzy uważają, że żadnej pandemii nie ma. To głupota, skoro już prawie każdy zna kogoś, komu bliska osoba zmarła na wirusa. Ja wolę się ubezpieczyć i stale, nawet teraz dbam o dezynfekcję z preparatami profesjonalnymi, takimi, jakich używają dentyści https://eurosima.pl/kategoria-produktu/stomatologia/dezynfekcja/
Po wyborczy sukces luzu teraz daje wyniki a po wakacyjny może być jeszcze gorszy
nie nudź już.
Akurat w trakcie wyborów ludzie zachowywali się odpowiedzialnie. Maseczki, odkażanie rak, odstępy....szkoda, że o tym wszystkim zapomnieli po wyborach.