Reklama

Zmarł mieszkaniec Przemyśla zakażony COVID-19

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 14 osób, 2922 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 820 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 150 osób.

Dr Adam Sidor, Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, przedstawił dziesiejszy raport z województwa podkarpackiego.

Niestety wczoraj, 30 sierpnia, zmarł pacjent w Centrum Medycznym Szpital w Łańcucie, to 75-letni mieszkaniec Przemyśla.

Wyzdrowiały kolejne 33 osoby:

9 mieszkańców powiatu jarosławskiego 6 mieszkańców powiatu łańcuckiego 4 mieszkańców powiatu lubaczowskiego po 2 osoby z powiatów: brzozowskiego, przemyskiego, stalowowolskiego, ropczycko-sędziszowskiego, rzeszowskiego i miasta Rzeszowa po 1 osobie z powiatu sanockiego i miasta Przemyśla.

 

Zakaziły się 32 osoby:

2 osoby powiat brzozowski (2K) 6 osób powiat dębicki (5M;1K) 3 osoby powiat jarosławski (2K;1M) 2 osoby powiat krośnieński (K;M) 1 osoba miasto Krosno (M) 2 osoby powiat łańcucki (K;M) 1 osoba powiat mielecki (M) 2 osoby powiat ropczycko-sędziszowski (2K) 4 osoby powiat rzeszowski  (3K;1M) 2 osoby miasto Rzeszów (2K) 2 osoby powiat sanocki (M;K) 4 osoby powiat stalowowolski (4K) 1 osoba powiat strzyżowski (K)  


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ulka - niezalogowany 2020-08-31 15:18:16

    Plony wakacyjne COVID będą za miesiąc 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości