Sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie województwa podkarpackiego ma dziś odmienne proporcje niż zazwyczaj. Szczęśliwie więcej osób wyzdrowiało niż się zakaziło. Niestety jest też kolejny zgon.
10 sierpnia br. w Centrum Medycznym Szpital w Łańcucie zmarł mieszkaniec Przemyśla.
Wyzdrowiały 34 osoby:
Nowych 16 potwierdzonych przypadków to:
1 osoba powiat jarosławski (mężczyzna) 3 osoby powiat przemyski (kobiety) 8 osób miasto Rzeszów (pięciu mężczyzn i trzy kobiety) 4 osoby powiat rzeszowski (trzech mężczyzn i kobieta)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Najważniejsze że oddał głos na wyborach
Psychoza.
Najważniejsze że oddał głos na wyborach
No debil jesteś i tyle.