Reklama

Zmarł mieszkaniec Przemyśla. 34 wyleczonych i 16 zakażonych

Sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie województwa podkarpackiego ma dziś odmienne proporcje niż zazwyczaj. Szczęśliwie więcej osób wyzdrowiało niż się zakaziło. Niestety jest też kolejny zgon.

10 sierpnia br. w Centrum Medycznym Szpital w Łańcucie zmarł  mieszkaniec Przemyśla.

Wyzdrowiały 34 osoby:

16 mieszkańców powiatu jarosławskiego po 4 mieszkańców powiatu mieleckiego i przeworskiego 3 osoby z powiatu niżańskiego po 2 osoby z miasta Rzeszowa i Przemyśla po jednej osobie z powiatów łańcuckiego, ropczycko-sędziszowskiego i Tarnobrzega

 

Nowych 16 potwierdzonych przypadków to:

1 osoba powiat jarosławski (mężczyzna) 3 osoby powiat przemyski (kobiety) 8 osób miasto Rzeszów (pięciu mężczyzn i trzy kobiety) 4 osoby powiat rzeszowski (trzech mężczyzn i kobieta)

 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Hghbbbvb - niezalogowany 2020-08-11 19:53:43

    Psychoza.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Maniek - niezalogowany 2020-08-11 21:02:51

    Najważniejsze że oddał głos na wyborach 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Eneryt - niezalogowany 2020-08-11 21:43:56

    No debil jesteś i tyle.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości