Kobieta wczoraj trafiła na oddział zakaźny przemyskiego szpitala.
O tym, że przyczyną śmierci 86-letniej pacjentki było zakażenie COVID-19 z ostrą niewydolnością oddechową poinformował szpital wojewódzki w Przemyślu. Kobieta miała także nadciśnienie tętnicze.
Mieszkanka Przemyśla wczoraj została przywieziona na oddział zakaźny przemyskiego szpitala. Zmarła dzisiaj.
Od wczoraj potwierdzono na Podkarpaciu 5 nowych przypadków. Oprócz zmarłej przemyślanki, są to:
kobieta w sile wieku z powiatu rzeszowskiego (hospitalizowana) mężczyzna w sile wieku z powiatu rzeszowskiego (hospitalizowany) mężczyzna w sile wieku z powiatu jasielskiego ( w izolacji) starsza kobieta z powiatu łańcuckiego (w izolacji)Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 1661 osób, a 11 902 poddane jest kwarantannie. Aktualnie hospitalizowanych jest 138 osób.
Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS CoV2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 3310 testów.
Badania potwierdziły 149 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-COS-2, 9 osób wyzdrowiało. Odnotowano 5 zgonów.
W całym kraju zmarło dzisiaj 10 osób zakażonych koronawirusem. W sumie liczba zakażonych koronawirusem wynosi 4102, z czego 94 osoby zmarły.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Z całym szacunkiem dla zmarłej,ale ta Pani zmarła raczej na starość ,a nie na koronawirusa.
Na coś trzeba umrzeć, koronawirus czy coś innego, w każdym bądź razie jak śpiewa zespół Natura:''Narodziny, choroby, starość i śmierć oto historia naszego życia''YOUTUBE.COM - NATURA - NIE PŁACZ MAMO
UWAGA !!! WAŻNY PRZEKAZ !!Eksperci z PAN wystosowali listę zaleceń na epidemię COVID - 19Nie pij, nie pal, myj ręce. bądź wege.ZOSTANWEGE.PL
CHCESZ WZMOCNIĆ ODPORNOŚĆ W CZASIE KORONAWIRUSA? NIE JEDZ MIĘSA - GREEN-NEWS.PL
Starość dla każdego oznacza co innego. Ta kobieta mogłaby sobie jeszcze chwilę żyć gdyby nie korona-wirus. Swoje przemyślenia w których brak empatii dla drugie człowieka (bez względu na wiek) zachowaj dla siebie. Wyobraź sobie że ktoś stracił kochająca i kochaną osobę. No cóż ktoś taki jak Ty pewnie nie zna słowa kochać i byc kochanym. I to jest smutne
A ten znowu o mięsie. Jak tu żyć bez szaszłyka z karkóweczki na tzw. batach? przy siwuszce i dobrym "cygarze".
Do aaa.Nie wiem< osobo> w który miejscu zauważyłaś brak empatii w moim poście.A co do do Twoich słów(kochać i być kochanym) to wyobraż sobie,że w tym roku obchodzimy 50 letnią rocznicę pożycia małżeńskiego i nadal bardzo się kochamy.W tym wypadku zmieniam nick na" piękne to"
A może, gdyby ta pani dostała zwykłą grypę, to też by zmarła?
Do tej pory w oficjalnych statystykach podawano, że na terenie miasta i powiatu zakażonych jest 5 osób. W samym Przemyślu 1 osoba (kobieta około 50 lat). To skąd nagle pojawiła się zarażona, hospitalizowana starsza Pani - mieszkanka Przemyśla, która niestety zmarła?Dlaczego nie ujmowano jej we wcześniejszych statystykach?
Według obliczeń ZUS emeryturę mamy zapewnioną do 85 roku ze składek
Robią testy, których wcześniej nie było. Gdyby zrobić testy wszystkim mieszkańcom Przemyśla, to okazałoby się, że wirus występuje u 50% Przemyślaków.
Ciągle brakuje szczegółowych informacji. Czy była pacjentem zero w Przemyślu? Od kogo się zaraziła, do jakich sklepów łaziła i tp.
do smutne to, po tylu latach małżeństwa to Ty nie wiesz co to miłość i kochanie. 50 Lat to już zasiedzenie :)
Taki tygodnik, coś tam dzwoni, ale gdzie, kto to wie?
Życzę Ci dziecino takiego zasiedzenia,ale Tobie to nie grozi.Bo jesteś już albo po rozwodzie,albo tęczowa,albo zbolała stara singielka.
A może na grypę by się zaszczepiła a na covid niestety nie mogła
Drodzy czytelnicy ZP oraz czytelnicy forum. Mama takie pytanie do Prezydenta miasta i do Prezes pwika. Jakim prawem narażają zdrowie a może życie pracowników spółki miejskiej w imię czego się pytam. Pan prezes może chce punktować u prezydenta a pan prezydent widząc takie działanie powinien. A jeżeli o tym nie wiedział to wyciągnąć surowe konsekwencje w stosunku do prezesa. Wysłanie dwóch pracowników piwku w niedzielę na miejsce gdzie mieszkała zmarła u której potwierdzono covid 19 jest nie tylko skrajną nieodpowodzialnoscią ale głupotą. Panowie ubrani w kombinezony do malowania z goglami i maseczkami to bardzo poważny ubiór do takiej pracy. Obaj panowie a nie nie posiadają szkoleń w tym celu ani tym bardziej badań. Panie prezesie jednak tym razem Pan się zagalopował za daleko narażając dwóch pracowników na coś takiego a Pan Prezydent w końcu zrobi cos w tej sprawie. Może radni w końcu ruszą swoje cztery litery i też coś w tym temacie zrobią chyba że każdy z was czeka jak dojdzie do nieszczęścia bo jeden Pan chce by bohaterem prezydenta narażając pracowników
Pytanie. Czy lokatorzy powinny być poinformowani,że w ich klatce schodowej budynku wielorodzinnego są osoby na kwarantannie?
Z całym szacunkiem dla zmarłej,ale ta Pani zmarła raczej na starość ,a nie na koronawirusa.
Na coś trzeba umrzeć, koronawirus czy coś innego, w każdym bądź razie jak śpiewa zespół Natura:''Narodziny, choroby, starość i śmierć oto historia naszego życia''YOUTUBE.COM - NATURA - NIE PŁACZ MAMO
UWAGA !!! WAŻNY PRZEKAZ !!Eksperci z PAN wystosowali listę zaleceń na epidemię COVID - 19Nie pij, nie pal, myj ręce. bądź wege.ZOSTANWEGE.PL