Reklama

Zmarło 4 zakażonych, w tym 2 przemyślanki. 33 nowe zakażenia

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował przed chwilą o aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie Podkarpacia.


Z przykrością informujemy, że w dniach od 3 do 5 sierpnia zmarło 4 mieszkańców naszego województwa:

3 sierpnia w Szpitalu Powiatowym w Lubaczowie zmarł mieszkaniec powiatu lubaczowskiego 4 sierpnia w Szpitalu MSWiA w Rzeszowie odszedł mieszkaniec powiatu rzeszowskiego 5 sierpnia w CM Szpital w Łańcucie zmarły 2 mieszkanki Przemyśla.


➖ Od soboty będą obowiązywały nowe obostrzenia w powiatach przemyskim i jarosławskim. Przeczytaj




Dziś odnotowano kolejne 3 osoby, które wyzdrowiały, to pacjenci z Przemyśla, powiatu lubaczowskiego i jarosławskiego.

33 nowe potwierdznoe zakażenia, to:

1 osoba powiat bieszczadzki (kobieta) 1 osoba powiat jarosławski (kobieta) 3 osoby powiat jasielski (dwóch mężczyzn i kobieta) 1 osoba powiat lubaczowski  (mężczyzna) 3 osoby powiat łańcucki (mężczyźni) 9 osób powiat przemyski (osiem kobiet i mężczyzna) 3 osoby miasto Przemyśl (dwie kobiety i mężczyzna) 1 osoba powiat przeworski (kobieta) 3 osoby powiat rzeszowski  (dwie kobiety i mężczyzna) 3 osoby miasto Rzeszów (dwie kobiety i mężczyzna) 1 osoba powiat sanocki (mężczyzna) 3 osoby powiat stalowowolski (dwie kobiety i mężczyzna) 1 osoba miasto Tarnobrzeg  (kobieta)


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ghh - niezalogowany 2020-08-06 17:01:24

    A panowie na zdjęciu w fartuchu malarskim.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama