Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował przed chwilą o aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie Podkarpacia.
Z przykrością informujemy, że w dniach od 3 do 5 sierpnia zmarło 4 mieszkańców naszego województwa:
Dziś odnotowano kolejne 3 osoby, które wyzdrowiały, to pacjenci z Przemyśla, powiatu lubaczowskiego i jarosławskiego.
33 nowe potwierdznoe zakażenia, to:

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A panowie na zdjęciu w fartuchu malarskim.
A panowie na zdjęciu w fartuchu malarskim.