Reklama

Znakomity występ młodych jarosławskich badmintonistek

Srebro i brąz wywalczyły zawodniczki Jarosławskiego Klubu Badmintona w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików pod nazwą „Wielicki Cup 2025”.

Świetną formę, prezentowaną od kilku miesięcy, potwierdziła Amelia Madaj, która grając w parze z Franciszkiem Trzeciakiem (niezrzeszony), zajęła w grze mieszanej 2. miejsce. W deblu bardzo dobrze zaprezentowała się Oliwia Czogała, która w duecie z Wiktorią Surowiec z Wilgi Widełka zdobyła brązowy medal.

Warto także wspomnieć, że niemal w tym samym czasie podczas badmintonowego Grand Prix w Zarzeczu Maja Blok i Zuzanna Blok w grze podwójnej zdobyły srebrny medal.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 10/05/2025 08:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama