Reklama

Zorganizowali turniej dla uczczenia Tadeusza Kościuszki

02/08/2017 09:29

Patrona szkoły można czcić w różny sposób. Uczniowski Klub Sportowy Top-9 Jarosław ze Szkoły Podstawowej nr 9 noszącej imię Tadeusza Kościuszki zorganizował Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej, by upamiętnić 200. rocznicy śmierci patrona.

Ukrainie, MKS Kańczuga, "Pogórze" Rokietnica, KS Szówsko, "Przedmieście" Jarosław oraz zespoły reprezentujące[paywall] gospodarza turnieju.

Zawody na boiskach klubu sportowego "Przedmieście" Jarosław oraz boisku przy Szkole Podstawowej nr 9 rozegrano w 4 kategoriach wiekowych. Zmagali się młodzi piłkarze liczący sobie od 8 do 14 lat.


fot.archiwum organizatora

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach wiekowych zostały drużyny;

Trampkarz Starszy - MKS Kańczuga

Trampkarz Młodszy - Kolos Gorodok (Ukraina)

Młodzik Młodszy - Kolos Gorodok (Ukraina)

Reklama

Żak Starszy - UKS Top-9 Jarosław

Wybrano także najwartościowszych zawodników, najlepszych bramkarzy i króla strzelców.

Burmistrz Jarosławia Waldemar Paluch i Prezes PZPN w Rzeszowie Mieczysław Golba objęli turniej honorowym patronatem, a głównym organizatorem był Mariusz Litwin nauczyciel wychowania fizycznego i trener UKS Top-9 Jarosław, działającego przy szkole. 


fot.archiwum organizatora
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama