Reklama

Zostań podkarpackim web.Masterem. Ostatnie dni rejestracji

Do 1 marca 2017 trwa nabór do 2. edycji konkursu dla młodych pasjonatów programowania. Skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Podkarpacia. Jest już 250 śmiałków, dołącz do nich!

Uczniów zgłaszać mogą nauczyciele informatyki poprzez formularz na stronie konkursowej. Tam również znaleźć można szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia. 

Podczas konkurs uczestnicy będą mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu programowania w HTML, CSS, PHP czy Java Script. Obecnie znajomość języków programowania to poszukiwana kompetencja na rynku pracy – nie tylko w branży IT.

Konkurs „web.Master podkarpacki” składa się z 2 etapów:
I – teoretyczny – zaplanowany jest na 7 marca, przeprowadzony zostanie za pomocą specjalnej platformy e-learningowej przygotowanej przez Ideo Sp. z o.o. – partnera technologicznego wydarzenia.

II – finał – zaplanowany jest na 21 marca, sprawdzać będzie umiejętności praktyczne uczniów. Odbędzie się on w Zespole Szkół Energetycznych w Rzeszowie.

Finaliści konkursu „web.Master podkarpacki” otrzymają atrakcyjne nagrody, które przydadzą się młodym webmasterom w rozwijaniu ich informatycznych zainteresowań. Nie przegap swojej szansy na zostanie najlepszym młodym web.Masterem w regionie!


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości