Piękne sportowe widowisko mieli okazję podziwiać ci, którzy 24 stycznia stawili się w hali sportowo-widowiskowej w Birczy. W duchu fair play rozegrano tu piłkarski turniej z udziałem dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych.
Zimowy Halowy Turniej Piłki Nożnej zorganizowany został przez Stowarzyszenie „Sportowy Duch” w Birczy oraz birczański Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki.
Do udziału w sportowych zmaganiach zaproszono[paywall] uczniów i uczennice klas 5 i 6 oraz 7 i 8 ze szkół podstawowych w: Birczy, Leszczawie Dolnej i Lipie. Każdy starał się wywalczyć dla swojej drużyny jak najwięcej oczek, jednak nie zajęte miejsca liczyły się najbardziej, a dobra, sportowa zabawa.
Wszystkie drużyny za włożone zaangażowanie i zostawione na parkiecie serce nagrodzone zostały pucharami i dyplomami, a dla najlepiej dopingującej grupy organizator ufundował pizze.
Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim zaangażowanym w przygotowanie wydarzenia. Szczególne podziękowania należą się pani Jolancie Błońskiej za medyczne zabezpieczenie rozgrywek.
Nagrody i poczęstunek dla zawodników ufundowali natomiast: wójt gminy Bircza Grzegorz Gągola, przewodniczący rady gminy Kazimierz Cap oraz przewodniczący rady powiatu Wojciech Bobowski.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze