– Omal nie usiadłem z wrażenia, na wieść, że wygrałem samochód. Była to ogromna radość i zaskoczenie, tym bardziej że akurat przechodziłem ulicą, gdy zadzwonił telefon z informacją o wygranej. Nie chciałem się jednak nikomu chwalić. Powiedziałem dopiero wtedy, gdy auto było już moje – opowiada pan Piotr, szczęśliwy zwycięzca konkursu „Gra Warta Smarta”, organizowanego przez sieć sklepów Piotruś Pan.
Do wystartowania w konkursie zachęcił go samochód, który stał w sklepie Piotruś Pan przy ulicy Bema w Jarosławiu. – Zobaczyłem go, spodobał mi się, więc postanowiłem spróbować. No i udało się. Dzisiaj jestem jego szczęśliwym właścicielem! – dodaje z zadowoleniem.
fot.Bogusława Pajda
Zwycięzca odbiera kluczyki do nowego samochodu oraz gratulacje od organizatorów konkursu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.jebac ukraincow i baczyka cwela jebanego zlodzieja w dupe pierdolonego na pal ta kabanska kurwe nie kupujcie w tym kabanskim sklepie wspierajcie polskich sprzedawcw
Unikam tej sieci jak tylko mogę!!! nie pójdę tam nawet zapałek kupić.
A ja tam kupuję. O niebo lepszy "Piotruś Pan" niż "polskie" sieciówki!
jebac ukraincow i baczyka cwela jebanego zlodzieja w dupe pierdolonego na pal ta kabanska kurwe nie kupujcie w tym kabanskim sklepie wspierajcie polskich sprzedawcw
Ambitnie panie zenku
Też coś.w którym to Piotrusia??????