Reklama

Zrobił zakupy w sklepie Piotruś Pan i wygrał samochód

24/03/2016 15:54

– Omal nie usiadłem z wrażenia, na wieść, że wygrałem samochód. Była to ogromna radość i zaskoczenie, tym bardziej że akurat przechodziłem ulicą, gdy zadzwonił telefon z informacją o wygranej. Nie chciałem się jednak nikomu chwalić. Powiedziałem dopiero wtedy, gdy auto było już moje – opowiada pan Piotr, szczęśliwy zwycięzca konkursu „Gra Warta Smarta”, organizowanego przez sieć sklepów Piotruś Pan.

Do wystartowania w konkursie zachęcił go samochód, który stał w sklepie Piotruś Pan przy ulicy Bema w Jarosławiu. – Zobaczyłem go, spodobał mi się, więc postanowiłem spróbować. No i udało się. Dzisiaj jestem jego szczęśliwym właścicielem! – dodaje z zadowoleniem.

Mówi, że wielu jego znajomych nie wierzyło w tego rodzaju konkursy. A teraz sam jest przykładem na to, że warto brać w nich udział. Oficjalne wręczenie nagrody miało miejsce w czwartek, 17  marca, obok sklepu Piotruś Pan przy ul. Bema. Gratulacje oraz kluczyki do nowego samochodu marki Smart zwycięzca odebrał z rąk organizatora oraz przedstawicieli 


fot.Bogusława Pajda
Zwycięzca odbiera kluczyki do nowego samochodu oraz gratulacje od organizatorów konkursu.


BP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    zenek - niezalogowany 2016-03-24 19:16:27

    jebac ukraincow i baczyka cwela jebanego zlodzieja w dupe pierdolonego na pal ta kabanska kurwe nie kupujcie w tym kabanskim sklepie wspierajcie polskich sprzedawcw

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Wiecz - niezalogowany 2016-03-24 20:08:21

    Ambitnie panie zenku

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ?????? - niezalogowany 2016-03-24 21:07:25

    Też coś.w którym to Piotrusia??????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama