Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na konferencję „Wdrażanie i monitorowanie dostępności w instytucjach publicznych dla osób ze szczególnymi potrzebami", której celem jest popularyzacja dobrych praktyk w zakresie wdrażania dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami, w ramach rządowego Programu Dostępność Plus na lata 2018-2025.
Odbędzie się 3 października, w g. 10-15 w sali audytoryjnej urzędu marszałkowskiego.
Konferencję podzielono na 3 sekcje tematyczne (I – Zapewnienie dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami. Cele i formy realizacji; II – Postępowanie skargowe na brak dostępności oraz praktyki w zakresie wdrażania dostępności w instytucjach publicznych; III – Narzędzia wsparcia w zakresie wdrażania dostępności).
Polecamy.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze