Reklama

ZUS zaprasza na konferencję

26/09/2023 07:57

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na konferencję „Wdrażanie i monitorowanie dostępności w instytucjach publicznych dla osób ze szczególnymi potrzebami", której celem jest popularyzacja dobrych praktyk w zakresie wdrażania dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami, w ramach rządowego Programu Dostępność Plus na lata 2018-2025.

Odbędzie się 3 października, w g. 10-15 w sali audytoryjnej urzędu marszałkowskiego.

Konferencję podzielono na 3 sekcje tematyczne (I – Zapewnienie dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami. Cele i formy realizacji; II – Postępowanie skargowe na brak dostępności oraz praktyki w zakresie wdrażania dostępności w instytucjach publicznych; III – Narzędzia wsparcia w zakresie wdrażania dostępności).

Polecamy.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama