Reklama

Zwierzaki czekają na nowe domy [ZDJĘCIA]

W Galerii Sanowa trwa organizowana już po raz 5. akcja „Zaadoptuj przyjaciela”. Zwierzaki z Centrum Adopcyjnego Lecznicy „ADA” wyglądają troskliwych opiekunów, którzy pomogą im zacząć nowe życie w dobrych domach. Szukasz przyjaciela dla swojej rodziny? Łapka, Stefan i reszta psiej ferajny czeka na Ciebie do godziny 17!

Przyszli opiekunowie wrócą do domu nie tylko z nowym członkiem rodziny, ale też z pełnym dla niego wyposażeniem - karmą, smyczą i innymi drobiazgami. Otrzymają także bon o wartości 100 zł do wykorzystania podczas wizyty w lecznicy Ada.

W galeri można także skorzystać z bezpłatnych porad behawioralnych i konsultacji lekarza weterynarii z zakresu zdrowia i pielęgnacji domowych pupili.
Prowadzona jest zbiórka karmy i innych akcesoriów przeznaczonych dla czworonogów.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    hgfdsa - niezalogowany 2017-04-23 15:03:19

    Krew mnie zalewa jak czytam co ludzie wypisują na ten temat!!! Paniusia z pieskiem, dzidziuś, który chciał pieska, itp stwory nie biorą pod uwagę, że przecież to jest żywe stworzenie, za które się bierze pełną odpowiedzialność!! Wszyscy gadacie o wzajemnych stosunkach między stworzeniami, które dumnie się prężą przy spojrzeniu sobie w oczy w lustrze. Tymczasem są to samolubne stwory gryzące się między sobą gorzej niż psy i nie myślące o tym, że pies (ten prawdziwy!!!) nie jest rzeczą tylko ŻYWYM STWORZENIEM, za które się wzięło odpowiedzialność trzymając je w niewoli dla własnego widzimisię!!! Ten skowyt i szczekanie w zamkniętym pomieszczeniu to objaw tego, że to bezbronne stworzenie CIERPI!!! Czy po to sprawiłeś sobie pieska jełopie, żeby go gnębić??? I ty nazywasz tego psa przyjacielem?? A najlepsze, że uważasz siebie za przyjaciela zwierząt, a faktycznie gnębisz to stworzenie!!! Może spróbuj sobie wyobrazić w jakich warunkach ty wył byś i płakał tak jak twój pies sam zamknięty w domu!!! Stać cię na to? Chyba wątpię! Lepiej przecież uprzykrzyć życie sąsiadom i mieć w du… uczucia i komfort stworzenia, którego mienisz się przyjacielem. Kiedyś jakiś kardynał powiedział: „Od przyjaciół Boże chroń, z wrogami sobie poradzę”. Niestety tak mogą mówić tylko ludzie-bezwzględne istoty dbające tylko o siebie. A co mają zrobić te bezbronne stworzenia??? Oby nauczyły się odgryzać co nieco takim „właścicielom”. Tak myślę, że trzeba by psy tego uczyć!!! Nie dziwię się, że szerszenie gryzą ludzi i tylko ludzi!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama