Reklama

Zziębnięty staruszek błąkał się kilka km od domu

Zdezorientowany, zziębnięty 92-letni mężczyzna nie wiedział, dokąd idzie.

Możliwe, że policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego kolbuszowskiej jednostki uratowali życie starszego pana, ponieważ to oni właśnie dziś, 16 bm., o g. 3.40 nad ranem, gdy jechali trasą z Siedlanki do Niwisk, zwrócili uwagę na idącego drogą człowieka.

Zziębnięty mężczyzna poruszał się bardzo powoli, miał trudności z udzieleniem odpowiedzi na pytania funkcjonariuszy, nie potrafił wyjaśnić dokąd idzie.

Policjanci ustalili, że to 92-letni mieszkaniec gminy Niwiska. Staruszek przebywał kilka kilometrów od domu, więc przy przenikliwym mrozie jego życie było zagrożone. Funkcjonariusze odwieźli go do domu, gdzie się okazało, że nikt z domowników nie zauważył, kiedy mężczyzna wyszedł.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości