Zdezorientowany, zziębnięty 92-letni mężczyzna nie wiedział, dokąd idzie.
Możliwe, że policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego kolbuszowskiej jednostki uratowali życie starszego pana, ponieważ to oni właśnie dziś, 16 bm., o g. 3.40 nad ranem, gdy jechali trasą z Siedlanki do Niwisk, zwrócili uwagę na idącego drogą człowieka.
Zziębnięty mężczyzna poruszał się bardzo powoli, miał trudności z udzieleniem odpowiedzi na pytania funkcjonariuszy, nie potrafił wyjaśnić dokąd idzie.
Policjanci ustalili, że to 92-letni mieszkaniec gminy Niwiska. Staruszek przebywał kilka kilometrów od domu, więc przy przenikliwym mrozie jego życie było zagrożone. Funkcjonariusze odwieźli go do domu, gdzie się okazało, że nikt z domowników nie zauważył, kiedy mężczyzna wyszedł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze