05/08/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Wieczór poezji i fotografii we Dwoje pod Malwami w Przemyślu to magiczne spotkanie poetów i muzyków. Maria Gibała i Mieczysław Szabaga prezentowali swoje wiersze, wspierani przez Jerzego Krużela. Ćwierć wieku temu Pałac w Kobylnikach stał się miejscem wielkich literackich spotkań. Teraz, po XXXIV raz, tworzą inspirującą atmosferę dla poetów i ich twórczości, zakończoną koncertem i ogniskiem. Sojusz przyrody z literaturą sprawia, że to miejsce przyciąga ponownie, oferując niezapomniane doświadczenia.