06/10/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
W tegorocznej edycji Motoserca w Narolu miłośnicy motocykli, konkursów i grochówki z kuchni polowej mieli okazję skorzystać z licznych atrakcji. Pomimo niesprzyjającej aury, 44 osoby chętnie podzieliły się krwią, a 32 zostały zakwalifikowane do donacji, przynosząc łącznie 14,4 litra krwi. Dodatkowo, jeden uczestnik dołączył do bazy dawców szpiku DKMS. Wśród wydarzeń nie zabrakło mszy św., parady motocyklowej i koncertów muzycznych z udziałem zespołów rockowych. Niestety, niekorzystna pogoda przerwała imprezę przedwcześnie, choć mimo wszystko, energiczna atmosfera i dobra muzyka zapewniły udane wydarzenie dla mieszkańców i turystów. Organizatorami spektaklu byli: Czarna Brygada South-East, Gminny Ośrodek Kultury w Narolu i God’s Guards Zamość.
Jak zwykle przygotowano motocyklowe konkursy dla uczestników./ FOT. UMiG Narol
FOT. UMiG Narol
FOT. UMiG Narol
FOT. UMiG Narol
FOT. UMiG Narol