Za nami 3. edycja Roztoczańskiego Zakończenia Sezonu Motocyklowego pod hasłem „Motoserce Narol 2025”. Jak zwykle spotkaniu miłośników podzielających pasję do motocykli towarzyszył szczytny cel. Tegoroczna wrześniowa akcja pozwoliła zgromadzić aż 14,4 litra krwi.
Parada motocyklowa, konkursy, liczne atrakcje dla najmłodszych, kącik biblioteczny i pyszna wojskowa grochówka prosto z kuchni polowej, a także wspaniała muzyka – to elementy, które złożyły się na tegoroczną odsłonę „Motoserca”. Tradycyjnie najważniejszym elementem corocznej inicjatywy była jednak zbiórka krwi. Tym razem podzielić się nią zechciały 44 osoby, niestety tylko 32 zostały zakwalifikowane do donacji, ale wynik, czyli 14,4 litra krwi, i tak jest zadowalający. Jeden z uczestników zdecydował się ponadto dołączyć do bazy dawców szpiku Fundacji DKMS.
Miłośnicy stalowych rumaków zaznaczyli swoją obecność w Narolu, uczestnicząc w odprawionej w samo południe w kościele parafialnym mszy św., a następnie w paradzie motocyklowej, której metę stanowił Rynek w Narolu. Tu czekało na przybyłych i miejscowych, a także turystów szereg atrakcji. Muzyczną gwiazdą wydarzenia były zespoły rockowe: Limited, Orion i MadStone. Ten ostatni niestety nie wystąpił, o czym zadecydowały kłopoty zdrowotne. Nie doszedł też do skutku występ grupy Orion. Wszystko przez nieprzewidziane załamanie pogody, przez które imprezę musiano zakończyć przed czasem. Mocna dawka hałasu i energii gwarantowały udaną zabawę, szkoda tylko, że zakłóciła ją mało łaskawa aura.
Organizatorami wydarzenia byli: Czarna Brygada South-East, Gminny Ośrodek Kultury w Narolu i God’s Guards Zamość.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze