20/10/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć z III Pielgrzymki Myśliwych i Sympatyków Łowiectwa do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce ukazuje emocje i wspólne przeżycia uczestników. Msza św. hubertowska, biesiada z dziczyzną, rozmowy i budowanie koleżeńskich więzi - wszystko to w pięknej scenerii Parku Pielgrzyma. Organizacja i tradycja łączą się w jednym wydarzeniu, podkreślając ważność duchowych i społecznych aspektów łowiectwa.