09/04/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Na jarmarku nie brakowało radości, choć aura sprawiła nieco kłopotów. Mimo niespodziewanego śniegu i przymrozków, uczestnicy mogli bawić się wesoło z animatorkami, brać udział w konkursach, warsztatach czy przytulić się do sympatycznych lam. Choć frekwencja nie była imponująca, atmosfera była serdeczna. Mieszkańcy, choć niezbyt liczni, cieszyli się z okazji do wspólnego spędzenia czasu. Nastroje podkreśliła pani sprzedająca ozdobne artykuły, która mimo nie najlepszych wyników handlowych nie traciła entuzjazmu. Pomimo kaprysów pogody, warto było być tam!
Animatorki w bajkowych strojach zapraszały dzieci do zabawy.
Nie brakowało tradycyjnych wielkanocnych ozdób.
Niestety tłumów nie było.