Wróć do artykułu

Zdjęcia Na pogodę nie ma mocnych. Na Jarmarku Wielkanocnym w Przemyślu tłumów nie było [ZDJĘCIA] - fotorelacja

09/04/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Inne wydarzenia Przemyśl

Na jarmarku nie brakowało radości, choć aura sprawiła nieco kłopotów. Mimo niespodziewanego śniegu i przymrozków, uczestnicy mogli bawić się wesoło z animatorkami, brać udział w konkursach, warsztatach czy przytulić się do sympatycznych lam. Choć frekwencja nie była imponująca, atmosfera była serdeczna. Mieszkańcy, choć niezbyt liczni, cieszyli się z okazji do wspólnego spędzenia czasu. Nastroje podkreśliła pani sprzedająca ozdobne artykuły, która mimo nie najlepszych wyników handlowych nie traciła entuzjazmu. Pomimo kaprysów pogody, warto było być tam!

Przemyśl - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości