06/03/2020 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Bezdomni z przystanku nie byli zdziwieni pączkami od siostry.
– Jestem pewna, że to sprawi im radość – mówi siostra Gabriela.
– Bóg zapłać panom i siostrze Gabrieli – dziękuje za słodką przesyłkę mężczyzna mieszkający w domku na działkach.