18/04/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Do kulinarnych zawodów stanęła także pięcioosobowa drużyna reprezentująca Warsztaty Terapii Zajęciowej z Leżajska.
Pięcioosobowa reprezentacja pensjonariuszy wzięła udział w międzynarodowym konkursie gastronomicznym dla osób z niepełnosprawnościami. Pod życzliwym okiem Sylwii Habel i Vedrana Habela z Chorwacji rywalizowali w kategorii: potrawa oraz koktajl. Pierwsza z lewej Iwona Fudali, dyrektor DPS im. św. Brata Alberta w Przemyślu.
Swoim zawodnikom kibicowali zarówno pensjonariusze DPS im. św. Brata Alberta w Przemyślu, jak i WTZ w Leżajsku