17/09/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Zdjęcia prezentują wyprawę seniorów w ramach projektu Przemyskie Kreatywne Lato Złotego Pokolenia, finansowanego dzięki umowie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej. Seniorzy pod opieką przewodnika odwiedzili urokliwe miejsca Roztocza, takie jak Zwierzyniec, Józefów czy Rebizanty. Integracja, nowe znajomości i wspólne doświadczenia zyskały nowy wymiar przy obiedzie w restauracji Dębowy Dwór. To tylko jedna z wielu planowanych aktywności w ramach programu, obejmującego spacery po Przemyślu, wycieczki, warsztaty, basen czy spotkania kulturalne. śledź wydarzenia na FB Centrum Aktywizacji Społecznej.
FOT. UM Przemyśl
FOT. UM Przemyśl
FOT. UM Przemyśl
FOT. UM Przemyśl