03/05/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Uczniowie mieli okazję praktycznej lekcji przyrody dzięki firmie Creatury z Przeworska. Spotkanie ze zwierzętami, m.in. teju argentyńskim Klementynką czy wężami, było pełne emocji. Marta Steć w przystępny sposób opowiadała o zwyczajach i potrzebach zwierząt, a dzieci były zachwycone. To niecodzienne doświadczenie z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników, jak podsumowała Anna Dudek z Zespołu Szkół w Birczy.
Uczniowie mieli okazję poznać z bliska fascynujący świat gadów./ FOT. ZS w Birczy
ZS w Birczy
ZS w Birczy
ZS w Birczy
ZS w Birczy