01/12/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć z finału Gminnego Konkursu Recytatorskiego, poświęconego twórczości Czesława Miłosza, wyróżniającego się ucznia i nauczycieli języka polskiego, oraz jury z udziałem Dariusza Zięby, Małgorzaty Wilguckiej, Elżbiety Krupy i Artura Wilguckiego. Wspaniała atmosfera, wzruszające recytacje i radość zwycięzców. Oto najlepsi recytatorzy z kategorii klas 4-6 i 7-8 oraz ich osiągnięcia: Antonina Fortuna, Milena Halendy, Milena Szczygielska, Jakub Hawro, Zuzanna Jakubowska i Maria Wasiewicz. Obecność Medyckiego Koła Gospodyń, które zadbało o wyborny poczęstunek, sprawiła, że to wydarzenie było niezapomniane. (red)