06/10/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Harcerska Orkiestra Dęta Hufca Ziemi Przemyskiej z Żurawicy podbiła Hiszpanię podczas festiwalowej trasy. Zdobyli serca publiczności prezentując repertuar przygotowany przez Tomasza i Jacka Łaskarzewskich. Ich talent i zaangażowanie zaowocowały nagrodami w konkurencjach, takich jak koncert estradowy czy orkiestrowa musztra artystyczna. Zwiedzanie Mediolanu dodatkowo urozmaiciło wyjazd. Osiągnięte sukcesy podkreślają wysoki poziom artystyczny oraz potwierdzają, że ciężka praca przynosi efekty.
FOT. UG Żurawica
W drodze do Hiszpanii uczestnicy mieli okazję zwiedzić Mediolan./ FOT. UG Żurawica
FOT. UG Żurawica
FOT. UG Żurawica
FOT. UG Żurawica