Zwierzę zostało zatłuczone i wrzucone do szamba w jednej z podprzemyskich miejscowości.
W poniedziałek policjanci z Przemyśla przyjęli zgłoszenie, że na terenie gminy Fredropol bestialsko został zabity bokser. Przeszukali teren posesji 51-letniego właściciela psa i z szamba wydobyli ciało zwierzęcia. Weterynarz potwierdził, że czworonóg poniósł śmierć na wskutek uderzeń ciężkim przedmiotem.
Policjanci zatrzymali właściciela psa i jego 29-letniego znajomego, obaj byli pijani, więc trafili do aresztu. Wczoraj, 29 września, usłyszeli zarzuty i zostali przesłuchani. Mężczyźni przyznali się do brutalnego zabicia zwierzęcia. Właściciel odpowie za podżeganie do uśmiercenia psa, a 29-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego za jego zabicie. Grozi im kara do lat 2 pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.przed zatrzasnieciem drzwi od celi po dwadzescia uderzen bambusem lub wierzba w piety-------sk.....syny.
KOBIETA OBCIĘŁA SOBIE STOPĘ KUCHENNYM NOŻEM - FAKT.PL Jak się okazuje niektórzy oprawcy i mordercy zwierząt wymierzają sobie karę sami jak sądze
Ludzie ze wsi to potwory, często właśnie na wsiach zdarzają się takie bestialskie zdarzenia.
przed zatrzasnieciem drzwi od celi po dwadzescia uderzen bambusem lub wierzba w piety-------sk.....syny.
KOBIETA OBCIĘŁA SOBIE STOPĘ KUCHENNYM NOŻEM - FAKT.PL Jak się okazuje niektórzy oprawcy i mordercy zwierząt wymierzają sobie karę sami jak sądze
Ludzie ze wsi to potwory, często właśnie na wsiach zdarzają się takie bestialskie zdarzenia.