Reklama

Dwaj mężczyźni odpowiedzą za brutalne zabicie psa

Zwierzę zostało zatłuczone i wrzucone do szamba w jednej z podprzemyskich miejscowości.

W poniedziałek policjanci z Przemyśla przyjęli zgłoszenie, że na terenie gminy Fredropol bestialsko został zabity bokser. Przeszukali teren posesji 51-letniego właściciela psa i z szamba wydobyli ciało zwierzęcia. Weterynarz potwierdził, że czworonóg poniósł śmierć na wskutek uderzeń ciężkim przedmiotem.

Policjanci zatrzymali właściciela psa i jego 29-letniego znajomego, obaj byli pijani, więc trafili do aresztu. Wczoraj, 29 września, usłyszeli zarzuty i zostali przesłuchani. Mężczyźni przyznali się do brutalnego zabicia zwierzęcia. Właściciel odpowie za podżeganie do uśmiercenia psa, a 29-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego za jego zabicie. Grozi im kara do lat 2 pozbawienia wolności.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    szogun z bulemwD - niezalogowany 2015-09-30 14:44:08

    przed zatrzasnieciem drzwi od celi po dwadzescia uderzen bambusem lub wierzba w piety-------sk.....syny.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    RV - niezalogowany 2015-09-30 18:22:27

    KOBIETA OBCIĘŁA SOBIE STOPĘ KUCHENNYM NOŻEM - FAKT.PL   Jak się okazuje niektórzy oprawcy i mordercy zwierząt wymierzają sobie karę  sami jak sądze

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mark - niezalogowany 2015-10-07 12:10:21

    Ludzie ze wsi to potwory, często właśnie na wsiach zdarzają się takie bestialskie zdarzenia.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości