Seanse „pod chmurką” to jedna z wielu propozycji spędzenia wolnego czasu w wakacyjne miesiące w Jarosławiu. Organizowane przez Centrum Kultury i Promocji. „Kino pod gwiazdami” od początku lipca daje możliwość obejrzenia uznanych filmów w scenerii odbiegającej od sali kinowej i cieszy się sporym powodzeniem.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze