Reklama

Potrącenia pieszej na os. Kombatantów w Jarosławiu

Poszkodowana 59-letnia jarosławianka trafiła do szpitala.

Dzisiaj rano, 19 bm., 37-letnia kobieta kierująca chevroletem aveo podczas wyjeżdżania z parkingu najechała przodem samochodu na przechodzącą przez jezdnię pieszą. Poszkodowaną jarosławiankę przewieziono do szpitala. Lekarze uznali, że kobieta musi pozostać na obserwacji. Obie uczestniczki wypadku były trzeźwe. Jarosławscy policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama