Poszkodowana 59-letnia jarosławianka trafiła do szpitala.
Dzisiaj rano, 19 bm., 37-letnia kobieta kierująca chevroletem aveo podczas wyjeżdżania z parkingu najechała przodem samochodu na przechodzącą przez jezdnię pieszą. Poszkodowaną jarosławiankę przewieziono do szpitala. Lekarze uznali, że kobieta musi pozostać na obserwacji. Obie uczestniczki wypadku były trzeźwe. Jarosławscy policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze