Do wypadku doszło dziś, ok godz. 11, w Siedleszczanach (gmina Baranów Sandomierski). Jedna osoba ucierpiała.
Funkcjonariusze policji ustalili wstępnie, że 68-letni kierowca fiata punto nie zachował środków ostrożności i najechał na tył jadącego przed nim renault kangoo. Siła uderzenia popchnęła pojazd do przodu i uderzył on w jadący przed nim renault master, którego kierowca zamierzał w tym czasie skręcić w lewo. Do szpitala trafiła 36-letnia kobieta podróżująca renault kangoo. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze