105-lecie istnienia Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu świętować będziemy 16 bm.
Wyjątkowy jubileusz zainicjuje o g. 10.30 uroczysta msza św. w archikatedrze pod przewodnictwem abpa Adama Szala. Po g. 12 spotkanie w muzeum narodowym, gdzie w pigułce będzie można prześledzić historię przemyskiego ratownictwa i nastąpi wręczenie odznaczeń zasłużonym jego członkom.
Po g. 15 na Rynku ruszy specjalne miasteczko, a w nim widowiskowe pokazy rozmaitych służb i grup rekonstrukcyjnych, prezentacje nowoczesnych i historycznych karetek. Pojawią się też ambulans z USG dla dzieci i mobilne ambulatorium. Będą pokazy, konkursy i dobra muzyka. Gwiazdą wieczoru Alberto Amani.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
gratuluję zdjęcia do artykułukaretka z Pruchnikapogotowie Jarosław
Wszystkiego Naj....mało wyjazdów,a jezeli juz to pozytywy podczas działań.